Droga Społeczności MyCointainer,

Jako że MyCointainer kontynuuje wprowadzanie innowacji w zakresie różnych usług stakingowych, odważnie integrujemy usługi zimnego stakingu dla różnych monet. Wierzymy, że jest to kolejny krok w kierunku rozwoju i zwiększenia jakości usług, komfortu, przejrzystości i bezpieczeństwa Twoich funduszy.

Dzięki Cold Stakingowi, delegujesz swoje monety do węzła MyCointainer, który wystawia Twoje monety w Twoim imieniu. Ponieważ węzeł MyCointainer aktywnie wystawia nowe bloki na różnych blockchainach, Cold Staking oferuje te same korzyści związane z bezpieczeństwem sieci, co zwykłe stakowanie, a zatem te same nagrody.

Zaletą Cold Stakingu jest to, że nadal masz kontrolę nad monetami, które posiadasz, a Twoje nagrody pozostaną w Twoim depozycie. Węzeł MyCointainer nie ma dostępu do Twoich środków.

Dzięki oddelegowaniu do węzła MyCointainer, możesz cieszyć się bezpieczeństwem swoich środków, ale także najlepszą ofertą bonusową na całym rynku.

Dodatkowe korzyści

Każdy użytkownik, który wydelegował określoną minimalną liczbę monet ma szansę na skorzystanie z dodatkowych korzyści.

 • Pominięcie opłaty za staking Tokena
  Do zastosowania dla ponad 100 aktywów na platformie MyCointainer

  MyCointainer to nie tylko zimny staking. Platforma zapewnia ponad 100+ najlepszych monet stakingowych dostępnych dla tak zwanego "gorącego" stakingu. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć depozyt lub kupić monety za pomocą MyCointainer Exchange. Gdy monety dotrą do Twojego panelu nawigacyjnego, jesteś gotowy, aby zarabiać swój pasywny dochód. Dzięki delegacji, jesteś w stanie otrzymać 100% nagrody za wybraną przez siebie monetę. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić odpowiedni formularz i spełnić wymagania promocji.
 • +50% zwrotu opłat za nagrody
  Bezpośrednio na Twój portfel MyCointainer

  Spełniając warunki promocji, otrzymasz również 50% zwrot opłat za staking z zimnej delegacji na swoje konto MyCointainer.
 • Bilet na loterię
  Za każdą delegację

  Co miesiąc MyCointainer organizuje loterię, w której główną nagrodą jest 250 EURO w monecie, którą delegujesz.Najpierw następuje losowanie aktywów. Następnie, spośród wszystkich osób, które delegowały wylosowaną monetę, zostanie wyłoniony zwycięzca. Informacje i daty dotyczące podziału nagród w loterii dostępne są na poszczególnych stronach promocyjnych.

Przed przystąpieniem do losowania należy wypełnić formularz rejestracyjny. Wszystkie dostępne formularze znajdują się na dedykowanej podstronie cold stakingu po kliknięciu "Claim Bonuses" obok wybranego aktywa.