Protokół DeFi Yield (DYP) jest rewolucyjnym projektem, który nagradza osoby dostarczające płynność bezpośrednio w Ethereum. Wszystkie nagrody z obsługiwanych tokenów (DYP/ETH, DYP/USDC, DYP/USDT i DYP/WBTC POOL) są dystrybuowane w sposób przejrzysty i sprawiedliwy.

Każda pula oferuje cztery różne opcje stakowania, z nagrodami zaczynającymi się od 30 000 DYP do 100 000 DYP miesięcznie, w zależności od czasu blokady (od minimum trzech dni do 90 dni).

Zgodnie z najnowszym tweetem DYP, dostawcy płynności zarobili 2 139,44 ETH o wartości około $2 930 424 w ciągu ostatnich 44 dni - 95,62 ETH zarobione w ciągu ostatnich 24 godzin!

DYP dąży do zmiany sposobu postrzegania DeFi poprzez priorytetowe traktowanie kapitału własnego w kontroli funduszy na swojej platformie. Projekt osiąga ten cel dzięki funkcji antymanipulacji DYP, która uniemożliwia wielorybom przejęcie kontroli nad siecią i manipulowanie cenami tokenów DYP na swoją korzyść.

Funkcja antymanipulacyjna zmniejsza ryzyko "whale dump" poprzez automatyczną konwersję nagród z obsługiwanych tokenów na ETH co 24 godziny. Inteligentne kontrakty następnie dystrybuują nagrody do dostawców płynności w postaci wrapped Ethereum (WETH).

Czytaj dalej, aby zapoznać się z najnowszą ofertą DYP i dowiedzieć się, jak możesz zacząć zarabiać na swoich tokenach DYP. Jeśli nie posiadasz DYP, możesz kupić tokeny na Uniswap.

Aplikacja DYP Farming dApp jest już dostępna!

System DeFi yield farming pojawił się na platformie DYP dzięki aplikacji stakingowej DYP ze zintegrowanym systemem poleceń. Użytkownicy otrzymują lukratywne nagrody w każdej puli, począwszy od 20% APR do 35% APR, w zależności od czasu blokady od minimum trzydziestu dni do 120 dni.

Program poleceń oferuje użytkownikom 5% nagród dla ich znajomych, za każdym razem, gdy znajomy postawi tokeny DYP. Nagrody są wysyłane bezpośrednio do użytkowników, bez opłat za przesyłanie.

Inwestorzy, którzy chcą dołączyć do dApp i zarabiać ETH, muszą zdeponować swoje tokeny dostawcy płynności (tokeny Uniswap LP) na odpowiedniej liście puli.

W dApp wprowadzono również funkcję RE-INVEST, która pozwala inwestorom dodawać swoje codzienne nagrody do puli stakingowej. Projekt DeFi wkrótce zintegruje wsparcie dla wielu lockerów płynności DYP dla deweloperów tokenów, a także funkcjonalność blokowania płynności Uniswap dla wielu pul.

DYP Earn Vaults i ETH Mining Pool

Skarbce DYP wprowadają zautomatyzowany kontrakt yield farming, który zmaksymalizuje zyski użytkowników, przesuwając środki dostawcy płynności przez najbardziej dochodowe platformy. 75% zysków wygenerowanych przez skarbce zostanie rozdzielone między LP, a pozostałe 25% zostanie wykorzystane do odkupienia tokenów protokołu DYP w celu zwiększenia płynności.

Ten produkt obsługuje ETH, WBTC, USDC, USDT i DAI w pięciu okresach blokady/puli dla każdego tokena depozytowego (okresy blokady 3, 30, 60, 90 i 120 dni).

ETH Mining Pool z 0% opłat oferuje uczestnikom 10% miesięczny bonus od miesięcznego przychodu ETH + 0% opłat za wydobycie. Każdy użytkownik, który chce co miesiąc pobierać tokeny DYP, musi najpierw dołączyć do puli wydobywczej ETH z zerowymi opłatami, utworzonej przez zespół DYP, co oznacza, że będzie on również zarabiał więcej ETH miesięcznie.

Kolejne narzędzia DYP

Narzędzia DYP zostały zaprojektowane w celu gromadzenia danych open-source buforowanych ze zdecentralizowanych giełd (DEX) i najnowszych dostawców płynności. Informacje te są dostępne na niestandardowym pulpicie narzędzi DEX, aby pomóc inwestorom DeFi w podejmowaniu decyzji, które maksymalizują zyski.

Narzędzia DYP umożliwiają również użytkownikom przeglądanie i badanie puli / par na Uniswap oraz dostęp do wykresów handlowych i informacji w czasie rzeczywistym DEX dla wszystkich projektów wymienionych na Uniswap.

Co więcej, narzędzia te korzystają z szafki płynności DYP, aby wygenerować w 100% zdecentralizowany wynik zaufania. Wynik zaufania będzie obliczany w oparciu o szerokie kryteria, w tym audyty bezpieczeństwa kontraktów projektu i płynność na Uniswap.

Możesz łatwo kupić $DYP na MyCointainer za pomocą FIAT (karty kredytowe i przelewy bankowe), Bitcoin (BTC) lub USDT.