Droga Społeczności MyCointainer,

Ponieważ MyCointainer kontynuuje wprowadzanie innowacji w zakresie różnych usług stakingowych, z przyjemnością informujemy o integracji systemu cold stakingu BTSG. Wierzymy, że jest to kolejny krok w kierunku rozwoju i zwiększenia jakości usług, komfortu, przejrzystości i bezpieczeństwa Twoich środków.

Dzięki systemowi Cold Stakingu, delegujesz swoje BTSG do node'a MyCointainer, który obraca Twoimi monetami w Twoim imieniu. Ponieważ node MyCointainer aktywnie stakuje nowe bloki na Blockchain BTSG, Cold Staking oferuje takie same korzyści w zakresie bezpieczeństwa sieci, jak regularne stakowanie, a zatem takie same nagrody.

Zaletą cold stakingu jest to, że nadal masz kontrolę nad monetami, które posiadasz, a Twoje nagrody pozostaną w Twoim posiadaniu. Node MyCointainer nie ma dostępu do Twoich środków BTSG i nie będzie miał żadnej części Twoich nagród za staking.

Adres NodeID:

bitsongvaloper1kmngdftrv8rq79eswfw0k3z26ah77h5luacg0e

Eksploruj tutaj.

Jak skonfigurować cold staking?

 1. Deleguj swoje monety do naszego węzła za pomocą adresu znajdującego się powyżej - wpisz ilość BTSG, którą chcesz delegować. Minimalna delegacja - 50 BTSG. (ze względu na warunki delegacji BTSG)

 2. Utrzymuj delegowane monety tak długo, jak chcesz i zarabiaj nagrody za staking, jak każdy inny cold node/walidator. Brak czasu blokady.

 3. Nagrody za stakowanie będą widoczne w zakładce transakcje w Twoim portfelu BTSG na pulpicie. Tylko stamtąd możesz nimi zarządzać.

Dodatkowe korzyści

 • Token pomijający opłatę za stakowanie
  Do zastosowania dla ponad 100 aktywów na platformie MyCointainer
 • +50% premii za opłaty z powrotem
  Bezpośrednio do Twojego portfela MyCointainer
 • Bilet w loterii
  Za każdą delegację.

Każdy użytkownik, który oddelegował co najmniej 2500 BTSG ma szansę wygrać 250 EUR co miesiąc. Aby skorzystać z dodatkowych korzyści należy wypełnić poniższy formularz przed delegacją.