Droga Społeczności MyCointainer,

Ponieważ MyCointainer kontynuuje wprowadzanie innowacji w zakresie różnych usług stakingowych, z przyjemnością informujemy o integracji systemu cold stakingowego Neblio. Wierzymy, że jest to kolejny krok w kierunku rozwoju i zwiększenia jakości usług, komfortu, przejrzystości i bezpieczeństwa Twoich środków.

Dzięki Cold Stakingowi, za pośrednictwem nowego typu inteligentnego kontraktu Neblio, delegujesz swoje NEBL do węzła MyCointainer, który w Twoim imieniu stakuje Twoje monety. Ponieważ node MyCointainer aktywnie stakuje nowe bloki na Neblio Blockchain, Cold Staking oferuje takie same korzyści w zakresie bezpieczeństwa sieci, jak regularne stakowanie, a zatem takie same nagrody.

Zaletą Cold Stakingu jest to, że nadal masz kontrolę nad monetami, które posiadasz, a Twoje nagrody pozostaną w Twoim depozycie. Node MyCointainer nie ma dostępu do Twoich środków NEBL i nie będzie posiadał żadnej części Twoich nagród za staking.

Adres węzła:

NYmSWJ1P8pgh2RVtvJiT9WRK4aJGgQk7CS


Jak ustawić Cold Staking?

 1. Deleguj swoje monety do naszego noda używając adresu podanego powyżej - wpisz ilość NEBL, którą chcesz delegować. Minimalna delegacja - 4 NEBL.
  Krok 1: Utwórz adres Stakera na portfelu Staking Wallet
  Krok 2: Utwórz delegację Cold Stake z Twojego portfela
  Krok 3: Poczekaj, aż delegacja zostanie zatwierdzona przez włączenie cold staking dla Twojego adresu.
  Zobacz więcej informacji na temat samego procesu delegowania.

 2. Trzymaj monety delegowane tak długo, jak chcesz i zarabiaj nagrody za staking, jak każdy inny zimny węzeł/walidator. Bez czasu blokady.

 3. Nagrody za stakowanie będą widoczne w zakładce transakcje w Twoim portfelu NEBL na pulpicie. Tylko stamtąd możesz nimi zarządzać.

Dodatkowe korzyści

 • Brak opłat za delegowanie
  0% opłat delegacyjnych dzięki partnerstwu z Neblio Team.
 • Pominięcie opłaty za staking tokenu
  Do zastosowania dla ponad 100 aktywów na platformie MyCointainer
 • Kupon w loterii
  Za każdą delegację.

Każdy użytkownik, który oddelegował co najmniej 250 NEBL ma szansę wygrać 250 EUR co miesiąc. Aby skorzystać z dodatkowych korzyści należy przed delegacją wypełnić poniższy formularz.

Inne usługi od NEBL dostępne na MyCointainer:

Stakowanie "Hot" Neblio Standard:

 1. Nowi użytkownicy rejestrują się na https://www.mycointainer.com/signup/, zarejestrowani użytkownicy logują się na https://www.mycointainer.com/

 2. Po zalogowaniu należy wybrać opcję depozytu.

 3. Wybierz opcję 'Mam już monety' i wyszukaj Neblio (NEBL) z listy.

 4. Po wybraniu Neblio (NEBL), kliknij na wygeneruj adres.

 5. Zdeponuj tokeny NEBL na wyświetlony adres. W momencie, gdy Twój depozyt zostanie pomyślnie zrealizowany, rozpocznie się naliczanie nagród za staking.

Neblio dostępne do handlu

MyCointainer w pełni wspiera ekosystem Neblio, umożliwiając handel parami BTC/NEBL, EUR/NEBL po najlepszych cenach, więc jeśli nie masz jeszcze monet NEBL, kup kilka za pośrednictwem MyCointainer Exchange.