Kripto para konseptini anlamak, yeni yatırımcılar için zor olabilir. Şu anda insanlar genel olarak sadece lider kripto para birimi Bitcoin hakkında bilgi sahibi. Kripto paralar üzerinden para kazanmak da uzun vadeli yatırım ve trading stratejilerinden öteye gidemiyor. Ancak, bu gelişen sektörde para kazanmak için yeni fırsatlar da var biz de bugün, sizlere bunu aktarmak istiyoruz.

Eğer ek bir gelir elde etmek istiyorsanız, bu yazı tam da size göre. Bugün, sizlere MyCointainer'ın bedava bonus sistemini kullanarak nasıl ek gelir elde edebileceğinizi anlatacağız.

Kripto paralar, işleyiş mekanizmalarına göre ikiye ayrılır. Bunlardan birisi Proof of Work (PoW), bir diğer ise Proof of Stake (PoS) tabanlı koinlerdir. PoW tipi kripto paralarda madenciler, ağın güvenliğine katkı sağladığı için para kazanırlar. Proof of Stake tipi koinlerde ise stake etme mantığı vardır. Yani, koinlerinizi MyCointainer gibi bir platformda stake ederek, para kazanabilirsiniz. Biz de bugün, yapacağınız işlemlerle nasıl PoS tipi koinler kazanacağınızı aktaracağız.

Yatırımlarınızdan iyi geri dönüşler almak için, kendinizi eğitmek çok önemli bir yere sahiptir. Şu anda kripto paralardan ek gelir elde etmek için birçok farklı yöntem vardır ve sizler de bunları denemelisiniz. Kripto para stake etmek de hem yatırımcılar hem de kripto para sektörü için önemli bir konu haline gelmiştir.

MyCointainer üzerinden kripto paralarınızı trade ederek, ekstra bonus kazanabilirsiniz! Bu dönemde ek gelir elde etmek isteyen birçok yatırımcı için bu yöntem, adeta biçilmiş bir kaftandır. Bedava bonus sistemimiz, sizin için çok faydalı olacaktır.

Peki bu işlemi nasıl yapacaksınız? Gelin ona bir göz atalım.

MyCointainer üzerinden bedava bonus almak istiyorsanız, öncelikle hesap açmanız gerekecek. Korkmayın, platforma katılmak çok basit ve hiç vaktinizi almayacak. Platforma kayıt olmak için aşağıdaki kutucuğu kullanın.

Tebrikler! Artık MyCointainer platformuna üye oldunuz. Bonus almak için, koinleri trade etmeye başlamanız gerekiyor. Para yatırmak için banka transferini tercih edebilirsiniz.

Şunu ifade etmek gerekir ki, Dolar, Euro ve Sterlin gibi farklı itibari para yatırma fırsatları vardır. Resimde de görebileceğiniz gibi, yakın dönemde kredi kartı ya da banka kartı üzerinden para yatırma metodunu da aktif hale getireceğiz. Gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın!

Para yatırdıktan sonra, artık trade ederek kripto para kazanma şansı sizleri bekliyor olacak. Bu bonus için temel olarak iki farklı alternatif belirledik. Bunlardan bir tanesi Rapids, diğeri ise Electra koinleridir. MyCointainer borsa partnerleri üzerinden bu işlemleri yaptığınız zaman bonus kazanacaksınız. Hangi kripto para üzerinden bonus alacağınız da size kalmıştır. Aşağıdaki resimde, iki farklı bonus opsiyonunu göreceksiniz. İlk bonus 500 Electra tokeni olacak iken, ikinci ise 1000 Rapids koini olacak.

Kripto para birikimlerinizi trade ederek para kazanmak çok keyifli bir iştir. Biz de size bunu sunmak istiyoruz. Mevcut durum sebebiyle süreç çok büyük bir sıkıntıda olduğu için, herhangi bir ek gelirin çok iyi olacağını düşünüyoruz. Bu süreçte ayrıca iyi borsalar ile çalışıp her iki tarafın da bu işten karlı çıkmasını sağlamak istiyoruz.

Kullanıcı olarak, belirlenmiş herhangi bir borsada koinleri trade ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için ise en az 20 Euro para yatırmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bunu yaparak iki farklı bonustan birini seçme şansına sahip olacaksınız.

Hangi koini bonus olarak almaya karar verdiğinizde, o koin direkt olarak hesabınıza yatacak. Herkese keyifli günler dileriz.