Şu sıralarda hemen herkes, evde karantinada olduğu için evden para kazanma yöntemleri ciddi bir şekilde talep görüyor. E ticaret başta olmak üzere freelance işler ve oyun oynayarak para kazanmak, şu sıralar çok popüler aramalar arasında yer alıyor. Ancak eğer burada iseniz, kripto paralar karşı bir ilginiz olduğunu söyleyebiliriz. Eğer kripto paraları stake ederek ek gelir elde etmek istiyorsanız, MyCointainer platformu tam da size göre olan bir platform. Masternode ve staking için harika bir platform geliştirdik ve tek bir tık ile bu alandaki yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Mevcut durumdan ötürü, ek gelir gerçekten çok iyi bir opsiyon ve buyrun, size staking opsiyonlarınızı tanıtalım.

Staking Nedir?

Staking, bu sektörde çok sık kullanılan bir tabir olsa da, başlangıçta anlaması bir miktar zor gelebilir. Özellikle eğer bu alanda yeniyseniz, bu süreç sizin için daha da içinden çıkılmaz bir hal alabilir. O sebeple, staking neden kavramın ne olduğunu anlamak, iyi bir başlangıç olacaktır. Staking, kripto para camiasında tek bir anlama sahiptir. O da bir kripto parayı belirli bir zaman aralığında bir cüzdanda tutmak ve bundan ekstra gelir elde etmektir. Bu belirli zaman aralığı bir hafta, bir ay ya da bir yıl gibi süreler olabilir. Elbette staking yaparak kazanacağınız miktar, kripto parayı cüzdanda tutma sürenize bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Eğer, coinlerinizi uzun bir süre tutmak isterseniz, o zaman daha fazla oranda para kazanma şansınız olacaktır.

Ancak elbette her kripto para ile staking yapamazsınız. Staking, sadece Proof of Stake (PoS) algoritmasını kullanan coinlerde yapılabilecek bir iştir. Coin stake etmek için birçok farklı alternatif vardır. Her bir özelliğin kendine has özelliği ve belirli bir zaman aralığı için farklı getiri vaatleri vardır. Eğer coinlerini stake ederseniz, o zaman ek olarak kripto para kazanabilirsiniz. Bu kazanç da, ağa sağladığınız katkıdan ötürü gelir. Eğer koinlerinizi stake etmek istiyorsanız, MyCointainer sizin için uygun opsiyonları sunuyor.

Platformumuzda, staking için üç farklı opsiyona sahibiz. Çünkü biliyoruz ki her yatırımcı koin stake ederken farklı planlara sahip. O sebeple bunları doğru bir şekilde analiz etmek ve herkese uygun bir plan sunmak çok gerekli. Peki bu üç opsiyonumuz nedir? Gelin hep birlikte bu konuya birlikte bakalım. MyCointainer Power Planı'na hoş geldiniz!

Basic Plan (Ücretsiz Versiyon)

Ücretsiz opsiyonumuzu ilk olarak ele alalım. Eğer bu alanda yeniyseniz, basic plan tam da size göre. Ücretsiz versiyonda, platformda listelenen kripto paralardan seçili 14 tanesini kullanabilirsiniz. Bu 14 kripto para için ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Ancak elbette şunu ifade etmek gerekir ki diğer kripto paralar için belirli bir miktar komisyon ödemeniz gerekebilir. Ücretsiz plana başlamak için sadece 1 dolarlık koin stake etmeniz dahi yeterli olacaktır. Siz de bu alanda yerinizi almak istiyorsanız, direkt olarak bu planı seçebilirsiniz.

Power Plus

Power Plus planını seçtiğinizde, ayda 3.90 Euro ödeyerek şunları elde edebilirsiniz:

  • Tüm kripto paraları ek bir komisyon ödemeden stake etmek: Bu, şu anlama gelir. Power Plus planı ile birlikte direkt olarak hiçbir ek ücret ödemeden tüm kripto paraları stake edebilirsiniz.
  • Tüm varlıklara paylaşılan masternode erişimi: Tüm zorluklardan kaçınarak premium masternodlara erişebilirsiniz. Bu arada, masternodeu MyCointainer ile kurarsanız, üç ay boyunca 11,1 dolara kadar tasarruf edebilirsiniz.
  • 500 dolar üstü staking için daha fazla kar şansı: Power Plus'u ücretsiz versiyonun yerine seçerseniz, o zaman daha fazla gelir elde etme şansınız olduğunu söylemiştik. Örneğin, yılda yüzde 80'lik bir geri dönüşü olan DIVI kripto parasını stake ettiğinizi varsayalım. İlk versiyonda yüzde 7'lik bir ek ücret ödemeniz gerekecekti. Ancak Power Plus planını seçerseniz, ekstradan bunu ödemenize gerek yok. Bu da daha fazla kar edeceğiniz anlamına geliyor.
  • Topluluğa destek olmak: Geliştiricileri desteklemek, bizim için çok önemli bir süreç. Bunu gerçekleştirmek için çok sıkı bir çaba gösteriyoruz. Power Plus planımızı seçerek bu alanda topluluğa destek olabilirsiniz. Paranın yüzde 1'i, bu sayede geliştiricilere gidecek ve onlar bu sayede projelerini daha iyi bir şekilde geliştirebilecek.

Power MAX

Power MAX planımız, diğer iki opsiyonda sunulan her şeyi kapsar ve ek imkanlar sunar. Yani, yine bu opsiyonda da hiçbir staking ücreti ödemenize gerek yoktur. Bu sayede tüm ödüllerin tamamı size kalacaktır. Aynı zamanda masternodelara ulaşmak için de hiçbir ekstra zahmet göstermenize gerek yok. Power MAX planın önemli bir farkı da bu planda ayda 10 dolara yakın tasarruf elde etmenizdir. Çünkü bu sayede 2'den fazla masternodea sahip olacaksınız.

Elbette farklar bunlarla sınırlı kalmıyor. Topluluk için üstte belirttiğimiz yüzde 1'lik destek, burada yüzde 7'ye dek çıkıyor. Bu da projelerin fonlanmaları ve geliştirici ekibin desteklenmesi konusunda daha iyi bir opsiyon sunulması anlamına geliyor. Ekipler, projelerini daha iyi fonladığı zaman, bu size de otomatik olarak gelecekte coinin fiyatının artması ve daha farklı şekillerde dönebiliyor. VIP kampanyalar ve teklifler de bu alanda çok büyük bir önem taşıyor.

Power MAX planımıza abone olarak, her ay 200 $ değerinde en az bir hediye alma şansınız olabilir. Bu, planınızı seçerken dikkate almanız gereken çok ilginç bir şey. VIP hediye ve teklifler aracılığıyla her ay 200 $ masaya geliyor ve siz de, Power MAX planımıza abone olarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu plan ayda 8,90 EUR'ya mal olacak, bu da her ay için verilen ciddi boyuttaki inanılmaz hediyeler ve teklifler göz önüne alındığında paranıza değer. Ve ödüllerin solo masternode ve staking için elde ettiğiniz paraları karşılayacağının da garantisini veriyoruz.

Son olarak Power Max üyelerimiz için geliştirdiğimiz Partners' Superb Rewards sistemini de açıklamak istiyoruz. Bu ödül planında, 2'den fazla silver masternode'a ek olarak, ayda 50.000 COLX tokeni alabilirsiniz. Eğer Power Max planımıza üye olma kararını halen vermediyseniz, bizce bu ikisi sizin için harika olacak.

ColossusXT ekibi, MyCointainer ile uzun bir süredir çalışıyor ve ve MyCointainer POWER planı için önemli bir yere sahip.
DIVI projesi de uzun bir süredir platformda destekleniyor ve MyCointainer POWER planının önemli ögelerinden birini oluşturuyor

Power MAX planımıza abone olmak için hızlı davranmalısınız. 8,90 EUR'nun fiyatı sınırlı sayıda kişi için geçerli. Bundan sonra, fiyat ayda 13.99 EUR ile eski seviyelerine dönecek.

MyCointainer, birçok kripto para yatırımcısı tarafından oldukça uzun bir süredir yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz de, en iyi alternatiflerden biri olarak görülen bu platformu kullanmaya başlamak için acele etmelisiniz. Covid-19, salgını gerçekten hayatımızda ciddi etki bir etkiye sahip olmaya başlamışken, şu anda dünyanın karşı karşıya olduğu bu çalkantılı dönemde ek gelir aramaya başlamalıyız. Ve eğer kripto para birimleri ile ilgileniyorsanız, staking, ek gelir elde etmenin, çok kolay ve  güvenli bir yoludur. Ve şimdi, planlarımızdan birini seçerek MyCointainer'daki yolculuğunuza başlayabilirsiniz!