Droga Społeczności MyCointainer,

Ponieważ MyCointainer kontynuuje wprowadzanie innowacji w zakresie różnych usług stakingowych, z przyjemnością informujemy o integracji systemu cold stakingu XPRT. Wierzymy, że jest to kolejny krok w kierunku rozwoju i zwiększenia jakości usług, komfortu, przejrzystości i bezpieczeństwa Twoich środków.

Dzięki systemowi Cold Stakingu, delegujesz swoje XPRT do node'a MyCointainer, który obraca Twoimi monetami w Twoim imieniu. Ponieważ node MyCointainer aktywnie stakuje nowe bloki na Blockchain XPRT, Cold Staking oferuje takie same korzyści w zakresie bezpieczeństwa sieci, jak regularne stakowanie, a zatem takie same nagrody.

Zaletą cold stakingu jest to, że nadal masz kontrolę nad monetami, które posiadasz, a Twoje nagrody pozostaną w Twoim posiadaniu. Node MyCointainer nie ma dostępu do Twoich środków XPRT i nie będzie miał żadnej części Twoich nagród za staking.

Adres NodeID:

persistencevaloper1psk9f4ll6q2vehkqu3g4ya2ch006ht8z5w9p6m

Explorer: https://explorer.persistence.one/validators/persistencevaloper1psk9f4ll6q2vehkqu3g4ya2ch006ht8z5w9p6m

Jak skonfigurować cold staking?

 1. Deleguj swoje monety do naszego węzła za pomocą adresu znajdującego się powyżej - wpisz ilość XPRT, którą chcesz delegować. Minimalna delegacja - 1 XPRT. (ze względu na warunki delegacji XPRT)
  Zobacz więcej informacji na temat samego procesu delegowania.

 2. Utrzymuj delegowane monety tak długo, jak chcesz i zarabiaj nagrody za staking, jak każdy inny cold node/walidator. Brak czasu blokady.

 3. Nagrody za stakowanie będą widoczne w zakładce transakcje w Twoim portfelu XPRT na pulpicie. Tylko stamtąd możesz nimi zarządzać.

Dodatkowe korzyści

 • Token pomijający opłatę za stakowanie
  Do zastosowania dla ponad 100 aktywów na platformie MyCointainer
 • +50% premii za opłaty z powrotem
  Bezpośrednio do Twojego portfela MyCointainer
 • Bilet w loterii
  Za każdą delegację.

Każdy użytkownik, który oddelegował co najmniej 50 XPRT ma szansę wygrać 250 EUR co miesiąc. Aby skorzystać z dodatkowych korzyści należy wypełnić poniższy formularz przed delegacją.