Dünya şu anda eşi görülmemiş zamanlardan geçtiğinden, alternatif araçlarla finansal özgürlüğümüzü korumak büüyk bir önem arz ediyor. Koronavirüs pandemisi küresel ekonomiyi derin bir şekilde sarsmış durumda. Bu durumdan kurtulmak için ise yüzlerce yıllık mazisi ve kurumsal geleneği olan merkez bankaları sadece tek bir şey yapıyor: O da büyük şirketleri, yükü halkın sırtına yükleyerek kurtarmak.

ABD'de işsizlik rakamları Nisan ayında% 14,7'ye yükselirken, buna karşın borsa yükselmeye devam ediyor, hatta virüsten önceki seviyeleri bile geçiyor. Bu nasıl oluyor? Cevap elbette çok basit. FED daha fazla para basmaya ve parayı piyasalara akıtmaya devam ediyor. Birçok otorite, bu hamlelerin kötü sonuçları olacağına inanıyor. Bu kötü sonuçlardan en önemlisi de elbette ki paramızın değerini günden güne eriten enflasyon.

Bu nedenle, harekete geçmemiz ve enflasyona karşı kendimizi koruyacak alternatif yatırımlar aramaya başlamamız önemlidir. Bizim için bariz seçim elbette Bitcoin. Ancak bu dönemde güvenebileceğiniz daha birçok alternatif var.

Ancak bu dönemde güvenebileceğiniz daha birçok alternatif var. Enflasyona ek olarak, küresel olarak durgunluktan muzdarip olacağız. Bu, tasarruflarımıza daha dikkatli bakmamız ve ek pasif gelir elde etmenin yollarını aramaya başlamamız gerektiği anlamına geliyor. Ve bunun için, Proof of Stake (PoS) kripto paraları adı verilen mükemmel bir fırsata sahibiz. Bugün, MyCointainer'ın bu salgın sırasında size nasıl yardımcı olabileceğini açıklayacağız.

MyCointainer'in Staking Planları

Staking, PoS temelli kripto para birimlerinde kullanılan bir terimdir. Ağ katılımcılarının, belirli bir süre için kripto paralarını stake ederek ek gelir elde etmelerine aracılık eder. Katılımcılar paralarını belirli bir cüzdanda 'kilitleyerek' işlemlerin geçerli olup olmadığını teyit eder ve ağın güvenliğini sağlar.

Madencilik ekipmanlarına büyük ölçüde dayanan Proof of Work sisteminin aksine, Proof of Stake kripto para türleri size sorunsuz bir ek gelir getirebilir. Ancak, tecrübesiz kişiler için bu süreç başlangıçta biraz zor olabilir. MyCointainer, paralarınızı kesinlikle sorunsuz bir şekilde stake etmenize izin verecek ve bu kötü zamanlarda ekstradan kripto paralar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sürecin nasıl işleyeceğini daha iyi anlamak için Power abonelik planlarımıza göz atabilirsiniz. Power planlarımız, koronavirüs pandemisi sırasında ek para kazanmak isteyen insanlar için sorunsuz bir deneyim sağlarken kazancınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

MyCointainer Insight Makaleleri ile Kendinizi Eğitin

Birçoğumuz şu anda evlerimizde her zamankinden daha fazla zaman harcıyoruz, bu nedenle bu dönemde çılgın olmamak için beynimizi meşgul ve iyi bir kondisyonda tutmak için her gün yeni ilgi alanları keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmek önemlidir.

Dolayısıyla, bu sektörde yeniyseniz MyCointainer blogundaki Insight makalelerimize göz atabilirsiniz. Blockchain teknolojisinin temellerini anlarken, kripto para birimlerinin gelecek on yılda ekonomiye ne getireceğini keşfedebilirsiniz.

Hem kripto para birimleri hem de Blockchain teknolojisi insanların çoğunda yenidir, bu nedenle bu konular hakkında kendinizi eğitmek için makalelerimize göz atabilirsiniz. FED ve dünyanın dört bir yanındaki diğer büyük merkez bankalarının tüm para basma çılgınlığı nedeniyle kripto paraları araştırmak için zaman harcamak hiç bu kadar mantıklı olmamıştı.

Bitcoin'in neyi çözmeye çalıştığını anlamaya çalışın. Ekonomi modeli, arz ve talep metriklerini azaltmaya çalışın. Ayrıca, araştırma yaparak, Blockchain'in nasıl çalıştığını ve Neden Proof of Stake gibi diğer fikir birliği mekanizmalarına ihtiyaç duyduğumuzu ve Stake Proof ile Work Proof of Work arasındaki farklar neler olduğunu anlayacaksınız.

Tüm bunlara ek olarak, lütfen yatırım stratejilerini ve portföyünüzü çeşitlendirmenin önemini içeren makalelerimize bir göz atın.

MyCointainer Bonus Programı

Daha önce söylediğimiz gibi, ek gelirler şu anda memnuniyetle karşılanacaktır. MyCointainer, farklı yollarla ek gelir elde etmenizi sağlamak için çok çalışıyor. Power abonelik planlarımızdan ayrı olarak, platformumuzda her işlem yaptığınızda bir bonus kazanabilirsiniz.

MyCointainer'da her değişim yaptığınızda farklı Proof of Stake coinleri alabilirsiniz. Gelecekte daha da iyi getiri elde etmek için bu paraları toplamaya karar verebilirsiniz, sadece herhangi bir değişimde bonus paraları değiştirebilirsiniz. Kesinlikle size kalmış!

Sonuç

Şu anda çok zor bir zaman geçiriyoruz, orası kesin. Sevdiklerimizin güvenliği ve refahı elbette önceliğimiz ve temel endişemiz olsa da, boş zamanlarımızı yeni şeyler öğrenmek ve biraz da olsa ekstra para almak için kullanabiliriz. Bu noktada, tüm ekip olarak senin için buradayız. Güvende kalın, kendinize ve sevdiklerinize dikkat edin, hepinize iyi günler ve sağlıklı bir süreç dileriz!