MyCointainer jest platformą online proof of stake, umożliwiającą użytkownikom uzyskiwanie pasywnych dochodów poprzez stakowanie monet kryptograficznych. Stakowanie jest wtedy, gdy inwestorzy blokują pewną liczbę aktywów kryptograficznych i uzyskują możliwość uczestniczenia w walidacji transakcji kryptograficznych.

Po zatwierdzeniu transakcji, platforma wydaje nowe bloki i ostatecznie nagradza strony zatwierdzające transakcje. Nagrody zdobyte przez inwestorów zależą głównie od wysokości udziałów i długości stakowania.

W związku z dążeniem do zapewnienia pełnej mobilności, wygody i użyteczności swoich usług, MyCointainer wprowadził aplikację MyCointainer, dostępną zarówno w Google Playstore, jak i Apple App-store. Platforma ta posiada trzy różne subskrypcje zasilania: Zero, Max i Percent, aby zmaksymalizować i zrealizować swoje usługi dla użytkowników.

Power Zero

Power Zero to najtańsza opcja subskrypcji MyCointainer, pobierająca 7,30 EUR miesięcznie. Użytkownicy tej subskrypcji korzystają z unikalnych funkcji, w tym 100% nagród, ponieważ pobiera 0% opłat od zasobów użytkowników.

Użytkownicy subskrypcji mają również możliwość uczestniczenia w rozwoju społeczności, ponieważ 1% opłat uzyskanych na platformie będzie wspierać projekty społecznościowe w celu zapewnienia rozwoju.

Co więcej, każdy użytkownik ma dostęp do wszystkich współdzielonych węzłów głównych premium bez żadnych kłopotów. Współdzielone węzły główne są lepsze w porównaniu z poszczególnymi węzłami, ponieważ są tańsze i generują wyższe przychody. Chociaż opcja Power Zero jest dość podstawowa, nadal nie oferuje maksymalnych nagród, takich jak Nagrody  Superb Partnerów.

Power Max

Power Max jest drugą co do atrakcyjności opcją subskrypcji MyCointainer i posiada szereg funkcji. Przede wszystkim, posiada wszystkie funkcje subskrypcji Power Zero, tylko w tym przypadku są one znacznie lepsze. Kosztuje 8.90 EUR miesięcznie i oferuje 0% prowizji, a więc 100% nagród. Dodatkowo użytkownicy mogą stakować ponad 200 par walutowych aktywów.

Abonament zapewnia wspólny węzeł główny podobny do Power Zero. Jednakże plan Power Max pozwala użytkownikom na posiadanie dwóch lub więcej węzłów głównych każdego miesiąca. Innym podobieństwem do planu Power Zero jest to, że Power Max zapewnia udział w zyskach dla rozwoju społeczności. Power Max daje 7% swoich zysków społeczności, pokazując tym samym, jak bardzo MyCointainer ceni rozwój społeczności.

W odróżnieniu od opcji Zero, Power Max posiada cały zbiór nagród i prezentów VIP. Na przykład, każdy użytkownik Power Max ma szansę otrzymać miesięczny bonus w wysokości 200 dolarów, co oznacza, że użytkownicy zarabiają więcej, nawet jeśli nie biorą udziału w grze. Co więcej, użytkownicy mogą zdobyć dwa dodatkowe srebrne węzły główne, 50 tys. nagród COLX i 20 tys. nagród RedCoin.

Power Percent

Opcja Power Percent jest najbardziej funkcjonalną i wygodną subskrypcją, szczególnie dla posiadaczy dużych pakietów akcji. Ten plan opcyjny kosztuje 39,99 EUR miesięcznie i łączy w sobie wszystkie najlepsze funkcje z planów Power Zero i Power Max.

Opcja subskrypcji Power Percent wprowadza fantastyczne funkcjonalności, które pozwalają użytkownikom bez wysiłku zdobywać nagrody. Jedną z najlepszych korzyści jest symboliczny rabat i priorytet dla VIP-ów.

Co miesiąc abonament zyskuje 1% zniżki na zakup tokena MyCointainer. Rabat jest ograniczony do 24% przez 24 miesiące, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z niego przed upływem 24 miesięcy. Jeśli użytkownik zdecyduje się zrezygnować z planu Power Percent, zniżka pozostaje na jego koncie i może z niej nadal korzystać przy zakupie przyszłych tokenów.

Podobnie jak w przypadku Power Max, użytkownicy Power Percent mogą otrzymać miesięczny bonus VIP w wysokości 200 dolarów. Dodatkowo, wnoszą oni 7% opłat na rozwój społeczności. W porównaniu z Power Max, plan Power Percent wykazuje większe zainteresowanie społecznością. Na przykład, oto główne programy prowadzące do uruchomienia opcji Power Percent:

  • Zachęcanie do zaangażowania społeczności poprzez oddawanie jej większej ilości pieniędzy.
  • Przyspieszenie rozwoju platformy MyCointainer poprzez dodanie większej liczby osób i zasobów.
  • Przyspieszenie globalnego przyjęcia kryptografii poprzez stworzenie łatwego systemu, który zachęci wiele osób do korzystania z walut kryptograficznych.

Korzyść z używania MyCointainer

MyCointainer zapewnia, że zgromadzone środki pozostają wysoce płynne poprzez wprowadzenie platformy wymiany kryptograficznej. Giełda ta jest odporna na manipulacje rynkowe, dlatego nawet najnowszy inwestor korzysta z pełnej ochrony finansowej podczas korzystania z platformy.

Sieć MyCointainer nie posiada żadnych limitów wpłat i wypłat w kryptowalut. W związku z tym użytkownicy zarabiają w zależności od wartości ich udziałów, a zatem trzeba stawiać bardzo wysokie stawki, aby osiągnąć wyższe zyski. Co więcej, wygoda tej platformy pozwala użytkownikom na dokonywanie wypłat o każdej porze dnia.

MyCointainer posiada zautomatyzowaną sieć, dzięki czemu użytkownicy nie muszą posiadać dużej wiedzy na temat kryptowalut, aby cieszyć się swoimi zyskami. Zamiast tego, użytkownicy po prostu muszą dokonać wpłaty, wybrać portfel aktywów, które mają być stakowane, a następnie pozostawić resztę systemowi. Na tej platformie znajduje się cały zbiór aktywów kryptograficznych, które można wykorzystać i cieszyć się maksymalnymi zyskami.

MyCointainer jest najbezpieczniejszą siecią stakowania w całym świecie kryptowalut. Wprowadza wieloczynnikowe techniki uwierzytelniania, aby zatwierdzić użytkowników przed zezwoleniem im na korzystanie z platformy, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa na platformie.

Wniosek

MyCointainer to unikalna platforma kryptograficzna i Masternode, która oferuje swoim użytkownikom wiele fantastycznych korzyści. Jedną z nich jest możliwość wyboru pomiędzy trzema abonamentami Power: Power Zero, Power Max i Power Percent; aby wzbogacić Twoje indywidualne doświadczenia z platformą.

Power Zero jest najtańszą opcją, ale zapewnia doskonałe funkcje, takie jak darmowe stakowanie. Drugim jest Power Max, który wprowadza nagrody dla użytkowników i społeczności. Power Percent jest najlepszym abonamentem, skupiającym się na wzroście i rozwoju społeczności, a także na innych różnych korzyściach.

Subskrypcje Power Percent MyCointainer zdecydowanie dowodzą, że jest to platforma kryptograficzna następnej generacji. Oprócz subskrypcji, ta wspaniała platforma zapewnia również pełne bezpieczeństwo, użyteczność i wygodę zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników kryptowalut.